Виготовлення на замовлення

Ми можемо виготовити іграшки за вашими вимогами


Наша фабрика готова запропонувати серійне виготовлення продукції згідно ваших креслень, для вашої торгової марки. Також ви можете вибрати іграшки з нашого ассортименту, дизайн яких буде змінено згідно обговорених вимог. Ми гарантуємо ексклюзивність продукції, що буде виготовлятись.

Ми маємо досвід виробництва дерев'яних іграшок, навчальних посібників, монтессорі матеріалів, спеціальних комплектуючих для процесів навчання, сувенірів, дизайнерських панно та навіть оригінальних лофт меблів з клеєного брусу. Якщо у вас немає еталону, або готових креслень продукції, наші спаціалісти допоможуть розробити оптимальну конструкцію вашого виробу.

Для комфортної співпраці, ми з вами розробимо оптимальний графік виробництва, оплати та відвантажень. До кожного замовника ми застосовуємо індивідуальний підхід!

Якість наших іграшок


Для виготовлення іграшок ми використовуємо деревину із центральної частини України, фарби та лаки на водній основі від Европейського виробника, а також комплектуючі та матеріали, сертифіковані для виробництва дитячих іграшок.

Ми виготовляємо іграшки згідно Технічного регламенту по ДСТУ EN 71-1, ДСТУ EN 71-2, ДСТУ EN 71-3. Для іноземних компаній ми організовуємо процесс сертифікації продукції на території ЄС. Отримані Європейські сертифікати являються власністю компанії замовника. Ці сертифікати дадуть вам можливість постачати продукцію до країн ЄС.

Сучасний парк промислового спеціалізованого обладнання дає нам можливість виготовляти продукцію, що відповідає високим вимогам якості.

Ви отримуєте 5 переваг, замовляючи виготовлення продукції у нас:


№ 1

Висока якість виготовленої продукції

Ви можете продавати ваш товар на п'яти континентах. Якість відповідає високим вимогам ЄС.

№ 2

Короткі строки виготовлення замовлення

Ваше замовлення буде виготовлено в найкоротший строк. У нас є технологічна можливість виготовляти багато та вчасно.

№ 3

Не великий MQP для розміщення замовлення.

Вам не потрібно замовляти велику кількість одного продукту для серійного виробництва.

№ 4

Оптимальна ціна доставки продукції

Ми знаходимось в центрі Європи. У вас є багато варіантів оптимальної доставки - автотрансторт, авіатранспорт, морський транспорт.

№5

Індивідуальный підхід до кожного замовника

Ми допоможемо знайти перевізника, замовити пакування, отримати сертифікати. Ви зможете замовити навіть один вид продукції.

МИ МАЄМО 20 РОКІВ ДОСВІДУ ВИРОБНИЦТВА ДЕРЕВ'ЯНИХ РОЗВИВАЮЧИХ ІГРАШОК, НАВЧАЛЬНИХ ПОСІБНИКІВ, МОНТЕССОРІ МАТЕРІАЛІВ, ЗАСОБІВ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ, НАВЧАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ШКОЛИ, АДВЕНТ КАЛЕНДАРІВ.

Легальне дерево

Ми використовуємо виключно легальну деревину від лісництв нашого регіону України.

Шануємо природу

Ми турбуємось про природу. Всі відходи виробництва ми переробляємо на пелети, якими опалюємо власне підприємство та сушильну камеру.

Зроблено руками

При виготовленні іграшок ми застосовуємо дуже велику частку ручної праці. Ми можемо сміливо сказати - ми робимо іграшки з любов'ю своїми руками!

Наша мета

Ми прагнемо, щоб кожна наша іграшка дарувала дитині радість, була цікавою та допомогала вивчати оточуючий світ.